بوی خوب حتی بر دیگر ابعاد جلوه فیزیکی شخصیتی مانند چهره و زیبایی دیداری نیز تاثیر می‌گذارد. در یک بررسی، افراد با بوی خوب، از نظر زیبایی ظاهری، رتبه بهتری گرفته‌اند در حالی که بو بر ظاهر تاثیر نمی‌گذارد اما این پنداشت مثبت را در فرد ایجاد می‌کند

ویژگی های عطر خوب

عطر خوب، عطری است که شما را دچار هیچ گونه حساسیتی نمی‌کند. البته در هنگام خریدن عطر، باید این موضوع را در مورد سایر اطرافیان خود نیز در نظر بگیرید. این خیلی آزاردهنده است، که یک نفر از اطرافیان شما، عطری را استفاده کند، که باعث بروز سردرد یا سرفه در شما شود.

عطرهای خوب، پخش بو و ماندگاری مناسبی دارند. البته این بدان معنا نیست که رایحه هر عطر خوبی تا ساعت‌ها باقی می‌ماند و وقتی وارد یک اتاق شوید، رایحه عطر شما همه اتاق را برمی‌دارد، بلکه به این معنا است، که رایحه عطرتان، با توجه به نوع آن، برای مدت قابل قبولی باقی خواهد ماند.

هر عطر و ادکلن خوب، رایحه‌ای مشخص دارد. البته این موضوع، بدان معنا نیست که رایحه آن فقط شبیه بوی یک چیز است، بلکه به آن معناست، که هر فردی با بو کردن رایحه عطر، دچار سردرگمی نمی‌شود. ساختار رایحه هر عطری دارای سه نت اولیه، میانی و پایانی است، که بوی هر یک از این نت‌ها، برای مدت زمان مشخصی احساس می‌شود.

 

رایحه های متفاوت

Home

رایحه گلی

یحه آنها حسی شبیه به بوییدن یک دسته گل واقعی دارد که مخصوصاً در عطرهای زنانه بسیار مورد استقبال قرار می گیرد
Home

رایحه گیاهی

مانی که این عطرها تولد شدند توانستند توجه بسیاری از مردم را به سمت خود جلب کنند. این رایحه شگفت‌انگیز آرامش خاصی را برای شما به ارمغان می‌آورد و باعث می‌شود در طول روز انرژی بالا و خوبی را تجریه کنید.
Home

رایحه دریایی

این رایحه معمولاً از خلیج و اقیانوس ها برداشت می شود و برخی از عطرهای آب دریا شامل رایحه هایی مانند سدر، شمعدانی، ریحان ، عطر با رایحه زعفران و استوایی هستند
Home

رایحه اسطوخودوس

گیاه اسطوخودوس دارای طبع سرد است، از این رو عطرهایی که در آن‌ها از اسانس اسطوخودوس استفاده می‌شود بیشتر برای فصول گرم سال، یعنی بهار و تابستان مناسب هستند.
 

زی پرفیوم

خلق چند رایحه شروعی بود برای تغییر، تغییر خاطرات رایحه ها از زندگی من به زندگی هایی دیگر، به اتفاق هایی دیگر…

کیفیتی بی نظیر

دارای تاییدیه fda